19019.
Beendet 467. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
Szavójai Lajos Amádé: Az "Észak csillaga".(,,Stella Polare.") Az Északi sarkitengeren 1899-1900. I-II. kötet. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., Lampel R. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.