Tétel

Rufpreis:

2 800 HUF

Beschreibung:

[Sven Hedin (1865-1952)] Hedin, Sven: Transzhimalája. Felfedezések és kalandok Tibetben. Ford.: Kondor Alfréd. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), VI+330 p. +46 (41 fekete-fehér képtábla, 4 színes képtábla, 1 színes panorámakép) t. +2 (térképek, az egyik kihajtható térkép) t. Kiadói aranyozott, illusztrált félvászon sorozatkötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, kijáró elülső szennylappal, egy hiányzó táblával.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg