Tétel

Rufpreis:

15 000 HUF
40,65 EUR, 46,88 USD

Beschreibung:

Kovács Gyárfás: A bányavidéki róm. kath. esperesi kerület plébániáinak története. Szamosujvártt, 1895., Todorán Endre "Aurora", 271+1 p. Korabeli félvászon-kötésben, a gerincen aranyozott címfelirattal, márványozott lapélekkel, kissé kopottas állapotban, a gerincen kis sérüléssel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ekb