19011.
Beendet 467. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD
Juliana Fabritius-Dancu: Sächsische Kirchenburgen in Siebenbürgen. Sibius [Nagyszeben], 1983, Tranmsilvania, 20 p.+1 (kétlapos térkép) t.+75 t. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, néhány lap sarkán, szélén kis sérüléssel. Juliana Fabritius-Dancu (1930-1986) erdélyi szász festő, néprajzkutató és művészettörténész.