19111.
Beendet 467. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
Baróti Lajos: Adattár Délmagyarország XVIII. századi történetéhez. III. rész. A ,,Délmagyarországi Történelmi és Régészeti Muzeum-Társulat" megbízásából szerkeszti dr. Baróti Lajos. Temesvár, 1895, Csanád-Egyházmegyei Könyvsajtón,2+297-443 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.