Tétel

Rufpreis:

1 000 HUF

Beschreibung:

Hegyesi Márton: Az 1848-49-iki harmadik honvédzászlóalj története. Bp., 1898, Franklin-Társulat, 10-299 p. Korabeli, átkötött félbőr-kötésben, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, a címlap és az első lapok hiányoznak, néhány lapon kivágásból eredő hiánnyal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert