Tétel

Rufpreis:

1 400 HUF

Beschreibung:

Báró Münchhausen utazásai és kalandjai. Az ifjúság számára átdolgozta: Kertész Erzsébet. Pályi Jenő rajzaival. H.n., é.n., Nova Irodalmi Intézet. Kiadói kartonált kötés, sérült gerinc, kopottas állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert