Bücher: Jura Zahl der Lose: 23
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3097161
19289
467
Books: Law
3097102
19290
467
Books: Law
Perenkívüli igazságügyi iratmintatár I.. Szerk. Bedő Mór. Hiselitz Gyula, Lányi Márton, Polakovics Ödön. Bp. 1911. Grill. 418 p. Kiadói egészvászon kötésben
2920866
19291
467
Books: Law
Petrétei József: Magyar alkotmányjog II. Államszervezet Bp.-Pécs, 2009, Dialóg Campus. 4. átdolgozott kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
3115756
19292
467
2200
Books: Law
Bárczay Oszkár: A hadügy fejlődésének története I. kötet. 68 ábrával. Bp., 1895, MTA. 350 p. Kiadói egészvászon sorozatkötésben. Müller-kötésben.
3119760
19293
467
Books: Law
László Pál, nagymartoni: A bélyeg és illetékek iránti törvények és szabályok magyarázata. A hivatalos összeállítás szakaszai- és tételeihez. Bp., 1900, Grill Károly (Márkus Samu-ny.), 708 p. Negyedik, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes, foltos, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, régi intézményi és tulajdonosi bélyegzőkkel (Zrumetzky Béla szolnoki kir. közjegyző, valamint fia, Zrumetzky Viktor (1880-1925), Szolnok polgármesterének névbélyegzőjével). 3060614
19294
467
Books: Law
3060630
19295
467
Books: Law
2934551
19296
467
Books: Law
3021601
19297
467
100
Books: Law
2446005
19298
467
Books: Law
Dr. Huszár Elemér: Egyházjog II. (töredék) Bp., 1914. Szent István társulat. (Neuwald Illés utódai ) kiadói papírkötésben, sérült, szétvált fűzéssel
3114097
19299
467
Books: Law
Erdészeti rendeletek tára. I. köt. Kiadja: A M. Kir. Földmivelésügyi Miniszter. Bp., 1938, M. Kir. Állami Nyomda, 291+(1) p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapszélekkel.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF