Bücher: Jura

Zahl der Lose: 23

19289.

Rufpreis:
2 400 HUF

Perenkívüli igazságügyi iratmintatár I.. Szerk. Bedő Mór. Hiselitz Gyula, Lányi Márton, Polakovics Ödön. Bp. 1911. Grill. 418 p. Kiadói egészvászon kötésben
19290.

Rufpreis:
1 400 HUF

Petrétei József: Magyar alkotmányjog II. Államszervezet Bp.-Pécs, 2009, Dialóg Campus. 4. átdolgozott kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
19291.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bárczay Oszkár: A hadügy fejlődésének története I. kötet. 68 ábrával. Bp., 1895, MTA. 350 p. Kiadói egészvászon sorozatkötésben. Müller-kötésben.
19292.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

László Pál, nagymartoni: A bélyeg és illetékek iránti törvények és szabályok magyarázata. A hivatalos összeállítás szakaszai- és tételeihez. Bp., 1900, Grill Károly (Márkus Samu-ny.), 708 p. Negyedik, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes, foltos, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, régi intézményi és tulajdonosi bélyegzőkkel (Zrumetzky Béla szolnoki kir. közjegyző, valamint fia, Zrumetzky Viktor (1880-1925), Szolnok polgármesterének névbélyegzőjével).
19293.

Rufpreis:
2 000 HUF

19294.

Rufpreis:
2 000 HUF

19295.

Rufpreis:
1 400 HUF

19296.

Rufpreis:
1 000 HUF

19297.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Dr. Huszár Elemér: Egyházjog II. (töredék) Bp., 1914. Szent István társulat. (Neuwald Illés utódai ) kiadói papírkötésben, sérült, szétvált fűzéssel
19298.

Rufpreis:
1 000 HUF

Erdészeti rendeletek tára. I. köt. Kiadja: A M. Kir. Földmivelésügyi Miniszter. Bp., 1938, M. Kir. Állami Nyomda, 291+(1) p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapszélekkel.
19299.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF