12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD
Dósa Elek: Erdélyhoni jogtudomány. Az Erdélyhoni magyar magánjogtan. Harmadik része. Erdélyhoni magyar pertan. Kolozsvár, 1861, Ev. Ref. Főtanoda betűivel, XIII+327+3 p. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, régi intézményi bélyegzésekkel, kissé foltos lapokkal.