Tétel

Katalognummer:

19283.
Beendet 467. Fernauktion
Bücher: Jura

Rufpreis:

4 000 HUF

28

Beschreibung:

Beck Salamon: A köteles részes jogállása. A ,,Magyar Jogászegylet" 1910. évi pályázatán megjutalmazott pályamunka. Budapest, 1913. Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Részvénytársulat. 77 + [3] p. Egyetlen kiadás. Beck Salamon (1885-1974) jogtudós, jogi szakíró korai munkája, első kötete. A szerző 1929-1931 között az egységes bírói és ügyvédi vizsgabizottság tagja, a második világháború után az ELTE tanszékvezető egyetemi tanára volt. (A Magyar Jogászegylet könyvkiadó vállalata, VI. évfolyam, 3. kötet.) Aranyozott, enyhén foltos kiadói egészvászon kötésben, márványmintás festésű lapszélekkel. Jó példány.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : bt