Tétel

Katalognummer:

20039.
Beendet 467. Fernauktion
Bücher: Jagd

Rufpreis:

30 000 HUF

18

Beschreibung:

Herman Ottó: A magyar halászat könyve. I-II. kötet. Természettud. Könyvkiadó-Vállalat XXVII-XXVIII. Bp., 1887., Kir. M. Természettudományi Társulat, XV+552 p.+XII t.; 7+556-860+4 p.+IX t. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált! Átkötött félvászon-kötés, az eredeti papírborítókat a borítókra kasírozták, kissé kopott, foltos borítókkal, az I. kötetben kijáró lapokkal (487-490 p., VI t.; 499-510 p.; VIII-X t.), egy táblán szakadással (VIII t.), egy táblán törésnyommal (XI t.)

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert