1 400 HUF
PethÅ‘ Sándor - Fodor Ferenc: Világostól Trianonig. A mai Magyarország kialakulásának története. Bp., 1925, Enciklopédia, VIII+324+(4) p. ElsÅ‘ kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, gerincen apró sérülésekkel, kissé kopott borÃtóval, laza kötéssel, helyenként kissé foltos lapokkal.