Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 47

Vegyes könyv tétel, 3 db:   Gyümölcsfélék a táplálkozásban. Összeáll.: az Élelmezéstudományi Intézet Munkaközössége. Bp., 1952, Élelmiszer és Begyűjtési Könyv- és Lapkiadóvállalat. Kiadói papírkötés.;   Bikich György: Tanácsok cukorbetegek számára. Bp.,1959.,Egészségügyi Minisztérium Egészségügyi Felvilágosítási Központja. Kiadói papírkötés.;   Szendei Ádám: Korunk betegsége a magas vérnyomás. Bp.,1960.,Egészségügyi Minisztérium Egészségügyi Felvilágosítási Központja. 2. kiadás. Kiadói papírkötés.;
20002.

Rufpreis:
1 800 HUF

20003.

Rufpreis:
1 200 HUF

A Pesti Hírlap új szakácskönyve és 1001 jótanács a háziasszonyoknak. Bp, 1933, Légrády, 3-114 p. Papírkötés, borító nélkül, foltos, a sarkain szamárfülekkel, egy lapon kivágással (77/78 p.) + A Pesti Hírlap szakácskönyve. Bp., 1933, Légrády, 3-114 p. Papírkötés, borítóhiánnyal, az utolsó lap sérült.
20004.

Rufpreis:
1 600 HUF

20005.

Rufpreis:
1 400 HUF

2 db vendéglátás témájú könyv: Italismeret. A vendéglátó szakképzés számára. + Felszolgáló ismeretek. Vendéglátás, terítés, szervírozás. Bp., 2000-2002, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói papírkötés, az egyik könyv néhány lapján ázásnyomokkal.
20006.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kovács Mária (szerk.): Csokoládés csodák. Több mint 200 csábító recept. Bp., 2006, Gabo. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, zsugorfóliában.
20007.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dr. Lakó Elemér: Bornemisza Anna szakácskönyve 1680-ból. Közzéteszi: - - . Bukarest, 1983, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval, sérült, hiányos kiadói papír védőborítóban.
20008.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kurtz Béla:  A szállodásipar.  Budapest, 1942. A Budapesti Szállodások és Vendéglősök Ipartestülete (Merkantil-nyomda). [2] + 273 + [1] p. + 9 melléklet (3 kihajtható: két kétoldalas költségszámítási táblázat, egy hasonmás; 6 kétoldalas). Egyetlen kiadás.  Teljességre törekvő kézikönyv a szállodairányítás kérdéseiről, mely a szálloda építészeti, belsőépítészeti, hangszigetelési, bútorozási, műszaki, karbantartási, takarítási és higiénés kihívásaitól a személyzet feladatainak tárgyalásán át a marketing és könyvelés problémáiig szerteágazó témákban ad tanácsot a reménybeli szállodavezetők számára; a kötet kitér a nyugati és a hazai gyakorlat különbségeire, illetve - háborús év lévén - légoltalmi kérdésekre is. A szerző a Gellért Szálló igazgatója.  Aranyozott gerincű kiadói félvászon kötésben, a kötéstáblák sarkain apró sérüléssel. Jó példány.
20009.

Rufpreis:
6 000 HUF

20010.

Rufpreis:
2 800 HUF

20011.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szakmai vizsgára felkészítő feladattár. Vendéglátás szakmacsoport. Szerk.: Dudásné Baricza Margit. Bp., 2005, Kereskedelmi és Idegenforgalmi Továbbképző. Kiadói papírkötés.
20012.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kriszten György: Szőlőlugas. Bp., 1988, Mezőgazdasági Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés.
20013.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF