Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 345

Gessner, Albert: Das deutsche Miethaus. München, 1909, F. Bruckmann A.G., 2 sztl. lev.+ 145+(7) p. Első kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói festett egészvászon-kötés, jó állapotban, a gerincen némi kopással.
19718.

Rufpreis:
3 000 HUF

1973 Fotóművészet, a Magyar Fotóművészek Szövetsége folyóirata, 73/1-4. sz. (Teljes évfolyam egy kötetben). Szerk.: Rozgonyi Iván. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval.
19719.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tim Forrest: Antik porcelán és ezüst. Kor- és stílustörténeti képes útmutató. Ford.: Moskovszky Éva. (Bp., 1998), Panoráma-Medicina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
19720.

Rufpreis:
3 000 HUF

Heirloom. An Introduction to Antiques. Edited by (szerk.): John Bly. London, 1993, Chancellor Press. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19721.

Rufpreis:
3 000 HUF

Teréz Gerszi: 17th-century Italian drawings in the Budapest Museum of Fine Arts. A complete catalogue. Bp., 2004, Szépművészeti Múzeum. Angol nyelven. 348 p. Képekkel, reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.
19722.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Teréz Gerszi: 17th-century Dutch and Flemish drawings in the Budapest Museum of Fine Arts. A complete catalogue. Bp., 2005, Szépművészeti Múzeum. Angol nyelven. 393 p. Képekkel, reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.
19723.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Andrási Gábor: Veszelszky Béla. Bp., é.n., Új Művészet Alapítvány. Magyar és angol nyelven. Veszelszky Béla műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19724.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hermann Zoltán kiállítási katalógus. Sorszámozott 357/400. Aláírt példány. Kiadói papírkötésben 16t.
19725.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Pudovkin, [Vszevolod Illarionovics]: A film technikája. Ford.: Dr. Székely György, Jenei Imre. Bolyai Könyvek. Bp., 1944, Bolyai Akadémia, 144 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval.
19726.

Rufpreis:
3 000 HUF

19727.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dr. Sikota Győző: Hollóházi kerámia. A szerző, Sikota Győző (1922-2011) keramikus, művészeti író által DEDIKÁLT példány. "Édesanyám emlékére- akinek segítségével írtam könyvemet - ..." Bp.,1961, Műszaki, 154+1 p. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva, egy lapon 'kerámiajegyekkel.' Kiadói kopott papírkötés. Megjelent 1600 példányban.
19728.

Rufpreis:
3 000 HUF

Barta Lajos szerk.: A magyar színműirodalom könyvjegyzéke. 44p. Kiadói, kissé sérült papírborítóval, 44p. Felvágatlan. Sarkán sérült
19729.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF