Tétel

Rufpreis:

2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD

Beschreibung:

Viebig, [Clara] Klára: Az alvó hadsereg. I. köt. Ford.: Sebestyén Károlyné. Bp., 1909, Rákosi Jenő (Budapesti Hirlap-ny.), 227 p. Egyetlen magyar kiadás. Kiadói aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötésben (a borítón ,,A kolozsvári egyetemi Diákasztal és Diákotthon könyvterjesztő vállalat" szerepel), a borítón minimális kopással, néhány kissé foltos lappal. Ritka!

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert