Tétel

Rufpreis:

12 000 HUF

Beschreibung:

Színész Évkönyv '92-93. [Németh Andor kéziratgyűjtő példánya, 52 művész autográf bejegyzésével.] - A Film Színház Muzsika különkiadása. Szerkesztette: Sas György. (Budapest, 1992. Statiqum Kiadó és Nyomda Kft.) 240 p. Folio. Egyetlen kiadás. A kötetben az alábbi színészek, rendezők és írók és újságírók autográf aláírásai találhatók: Pitti Katalin (6. old.); Sinkó László (7. old.); Metz Katalin (dedikáció, 7. old.); Huszti Péter (10. old.); Eszenyi Enikő (14. old.); Benedek Miklós, Kern András (15. old.); Gábor Miklós (17. old.); Malek Andrea, Bernáth László (19. old.); Szacsvay László (21. old.); Für Anikó, Almási Éva (29. old.); Nyertes Zsuzsa (33. old.); Györgyi Anna (35. old.); Székhelyi József (dedikáció, 37. old.); Alföldi Róbert (dedikáció, 42. old.); Görgey Gábor (49. old.); Békés Itala (dedikáció, 50. old.); Pregitzer Fruzsina (61. old.); Baranyi Ferenc (64. old.); Tímár Éva (71. old.); Fodor Tamás (78. old.); Kaszás Géza (81. old.); Eperjes Károly (82. old.); Blaskó Péter (84. old.); Lukács Sándor (87. old.); Básti Juli, Kaszás Gergő (88. old.); Kováts Kriszta, Fábri Péter (89. old.); Gergely Ágnes (102. old.); Jálics Kinga (dedikáció, 117. old.); Psota Irén (119. old.); Papp Zoltán (dedikáció, 123. old.); Kálid Artúr (dedikáció, 128. old.); Szabó György (131. old.); Szinetár Dóra (dedikáció, 146. old.); Dallos Szilvia (dedikáció, 148. old.); Mádi Szabó Gábor (149. old.); Mednyánszky Ági (dedikáció, 152. old.); Ráday Mihály (158. old.); Szinetár Miklós (159. old.); Tarján Tamás (dedikáció, 164. old.); Egri Márta (166. old.); Kováts Adél (172. old.); Bárány Tamás (196. old.); Gosztonyi János (200. old.); Veress József (202. old.); Avar István (217. old.); Molnár Piroska (221. old.); Lukáts Andor (229. old.). Oldalszámozáson belül színes és fekete-fehér fényképekkel gazdagon illusztrált. Fűzve, színes, illusztrált, kissé kopott, gerincén sérült kiadói borítóban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ufk