Tétel

Rufpreis:

4 000 HUF

Beschreibung:

Ribáry Ferenc: Magyarország története. a középtanodák alsóbb osztályai számára. Első füzet. Bp., 1877, Franlkin. 84p. Korabeli kopottas félvászon kötésben, címlapon névbejegyzéssel

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ekb