Tétel

Rufpreis:

2 800 HUF

Beschreibung:

Luisa Lamács - Haugseth: Tarka-barka miegymás. Német mesék, történetek, versek, tréfák és egyebek. Magyar kísérő szöveggel és szójegyzékkel. Haich Luci illusztrációival. / Buntes Allerlei. Märchen, Geschichten, Rätsel und Scherze für ungarische Kinder. Sorgsam erwählt, einfach erzählt, mit Gedichten und Spielen Reichlich besät von - - -. Bilder von Luci Haich. Bp., 1938., Szent István-Társulat. Német és magyar nyelven. Színes és fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : bt