Jókai Mór: A jövő század regénye. II-III. rész. II. rész: Az örök béke I-III. kötet. III. rész: Az ítélet napja. Bp., 1873-1874, Athenaeum, 160+1 p.;154 p.; 154+1 p.; 130+2 p. Első kiadás. Borító nélküli példány, a hátsó szennylap meg van,de foltos.