John Glasworthy műveinek 10 kötete (5 cím). Közte: A Forsyte saga I-III, A tulsó parton I-II, A várakozó I-II, A szent ember I-II, Virágzó vadon. Külföldi Regényírók sorozat. Bp., én., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötés, kis kopásnyomokkal.