A pesti művelt társalgó. Nélkülözhetetlen kézikönyv. Szerzé: Egy pesti arszlán. (K.J.). Bp., é.n., Lampel R. Könyvkereskedése (Wodianer F. és Fiai). Kiadói festett egészvászon kötés, sérült gerinccel, kopott borítóval, néhány nagyon kevés lap széle sérült.