Hollóházi aranyozott fehér mázas étkészlet. 10 mélytányér, 12 lapos tá... https://www.darabanth.com/de/466-Fernauktion/466.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~6/Hollohazi-aranyozott-feher-mazas-etkeszlet-10-melytanyer-12-lapos-tanyer-6plus6-sutemenyes-tanyer-plus~II3143830
3143830
12010
466
15000
Beschreibung: Hollóházi aranyozott fehér mázas étkészlet. 10 mélytányér, 12 lapos tányér 6+6 süteményes tányér + tálaló tányérok, leveses tál. . jelzett, kopásokkal, néhány 3-4 darabon lepattanással, repedéssel. + hozzá sószóró.
: nagy_andras