33300.
Beendet 466. Fernauktion
Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten
20 000 HUF
54,20 EUR, 62,50 USD
Franciaország ~1900. "Szántás" kétoldalas, peremen jelzett bronz plakettek, két különböző méretben: 63x101mm és 45x71mm. Szign.: Marie Alexandre Lucien Coudray T:AU,XF nagyméretű hátoldalán patina France ~1900. "Plowing" two-sided, hallmarked bronze plaque in two sizes: 63x101mm and 45x71mm. Sign.: Marie Alexandre Lucien Coudray C:AU,XF the larger one with patina on the reverse