Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 131

Észtország 1980. "Tallinn - XXII. Nyári Olimpiai játékok - vitorlás regatta" bronz emlékérmek (2xklf) mindkettő műanyag tokban (45mm) T:AU Estonia 1980. "Tallinn - 22nd Summer Olympic Games - Sailing regatta" bronze commemorative medallions (2xdiff) in plastic cases (45mm) C:AU
32025.

Rufpreis:
2 800 HUF

Jugoszlávia DN "Jugoszláviai Autómotor Szövetség - Off-road bajnokság" egyoldalas bronz emlékérem (48mm) T:XF patina Yugoslavia ND "Automotor Association of Yugoslavia, Off-road Championship" one-sided bronze commemorative medallion (48mm) C:XF patina
32026.

Rufpreis:
1 200 HUF

32027.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Kína 2008. "XXIX. Olimpia - Peking 2008" aranyozott, multicolor bronz emlékérem, eredeti, kissé kopott dísztokban, tanúsítvánnyal és leírással (55mm) T:PP China 2008. "XXIX Olympic Games - Beijing 2008" gilt, multicolored bronze commemorative medallion in its original, slightly worn case, with certificate and a description sheet (55mm) C:PP
32028.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

32029.

Rufpreis:
1 000 HUF

32030.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

NSZK 1988. "Olimpiai játékok - Steffi Graf / Olimpiai játékok - Szöul" bronz emlékérem (35mm) T:XF edge error FRG 1988. "Olympic Games - Steffi Graf / Olympic Games Seoul" bronze commemorative medallion (35mm) C:XF edge error
32031.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olaszország DN "Comitato Olimpico Nazionale Italiano (Olasz Nemzeti Olimpiai Bizottság)" az 1914-ben alapított bizottság ezüstözött Cu emlékérme (30mm) T:AU  Italy ND "Comitato Olimpico Nazionale Italiano (Italian National Olympic Committee)" silver plated Cu commemorative medallion of the Committee founded in 1914 (30mm) C:AU
32032.

Rufpreis:
1 000 HUF

32033.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

32034.

Rufpreis:
1 800 HUF

32035.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF