13027.
Beendet 466. Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD
Kocsmáros legény. Bronz szobor, kopott tüziraranyozással. Alpakka talpon. XIX. sz. Bajorország. 14 cm