18236. Beendet 466. Fernauktion Drucksachen
600 HUF
0 HUF
1937 - 1960 Búvár folyóirat különféle számai egybekötve: 1937, jan, feb., március, 1939. okt., dec., 1941. ápril., június, aug., dec.,1960 V. évf. 4. sz. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg