11428.
Beendet 466. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően 1920-40 körül működött magyar festő alkotása: Hazafelé. Olaj, vászon, kissé sérült. Dekoratív, sérült a keretben. 60×80 cm