11443.
Beendet 466. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
50 000 HUF
135,50 EUR, 156,25 USD
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. első fele: Kislány portré. Olaj, vászon, kartonon. Sérült. Historizáló, reprezentatív, régi ovális fakeretben. 60x48 cm.