11453.
Beendet 466. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
Olvashatatlan jelzéssel (Sajó S. Géza?): Portré. Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 27x22 cm.