11464.
Beendet 466. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Napraforgók. Pasztell, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 30x21 cm