11414.
Beendet 466. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Olvashatatlan jelzéssel (Miháltz Pál?): Játszó gyerek. Pasztell, papír. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben, 41×32 cm