11470.
Beendet 466. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
20 000 HUF
54,20 EUR, 62,50 USD
Olvashatatlan (Rónai?) jelzéssel: Viadukt a martonvásári kastély parkjában. Pasztell, papír. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 44x57 cm