11345.
Beendet 466. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,39 EUR, 28,13 USD
Metz jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, fatábla. Hátoldalán 1980 körüli BÁV címkével. Dekoratív fakeretben. 30x40 cm