11520.
Beendet 466. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Jelzés nélkül, feltehetően távol-keleti alkotó, XX. sz.: Kalligráfia. Vegyes technika, merített papír. 15x9,5. Üvegezett fakeretben.