11533.
Beendet 466. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 500 HUF
17,62 EUR, 20,31 USD
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Faluvége. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 23x29 cm