Mocsay Béla (működött 1920-45 körül): Kültelki utca (Ferencváros). Akv... https://www.darabanth.com/de/466-Fernauktion/466.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Mocsay-Bela-mukodott-1920-45-korul-Kultelki-utca-Ferencvaros-Akvarell-tus-toll-papir-~II3141898
3141898
10819
466
Rufpreis:
18 000 HUF 48,78 EUR , 56,25 USD
Beschreibung: Mocsay Béla (működött 1920-45 körül): Kültelki utca (Ferencváros). Akvarell, tus, toll, papÃr, jelezve balra lent. Hátoldalán Nemzeti Szalon Ujságrajzolok c. kiállÃtás korabeli raglapjával. Üvegezett fakeretben, 12×19,5 cm
: nagy_andras