Tétel

Rufpreis:

18 000 HUF
48,78 EUR, 56,25 USD

Beschreibung:

Mocsay Béla (működött 1920-45 körül): Kültelki utca (Ferencváros). Akvarell, tus, toll, papír, jelezve balra lent. Hátoldalán Nemzeti Szalon Ujságrajzolok c. kiállítás korabeli raglapjával. Üvegezett fakeretben, 12×19,5 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras