19260.
Beendet 466. Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD
Kelemen Aurél: A modern lawn-tennis sport. Arató Gyula festőművész rajzaival. Bp., 1925, szerzői kiadás (Bichler I.-ny.), 178+(6) p. + 24 (fekete-fehér fotók) t. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.