20470.
Beendet 466. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Wagner Alajos: Physika. A középiskolák VII. és VIII. osztálya számára. Bp., 1888., Nagel Bernát. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, ceruzás bejelölésekkel, aláhúzásokkal.