20448.
Beendet 466. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD
Illyés Géza: Urulogia. Gyakorló orvosok és orvostanhallgatók számára. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat CXXVII. köt. Bp., 1931, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 10+447 p.+IX t. Fekete-fehér szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Heckenast Gusztáv orvos (nem a történész) névbélyegzésével.