Bücher: Minibücher Zahl der Lose: 10
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3146563
20948
466
3800
Books: Minibooks
2 db minikönyv - Magyar Remekírók. Irodalmi Kincstár - Kisfaludy Sándor: Gyula szerelme. Bp., 1889, Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapélek, kijáró lapok, kissé kopottas állapotban. + Szerelem dalnokai. Válogatott gyűjtemény II. kötet. Pest, 1863, Heckenast. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapélek, kissé kopottas állapotban. 3145957
20949
466
Books: Minibooks
A Pannonhalmi Hóráskönyv. A Pannonhalmi Főapátsági Könyvtárban őrzött kódex hasonmása. Bp., 1982, Európa - Helikon. Kiadói aranyozott egészbársony-kötés, kissé kopottas állapotban.
3141340
20950
466
Books: Minibooks
Medveczky Jenő: Homeros - Ilias. (Minikönyv). Bp., 1973, Képzőművészeti Alap. Egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói műbőr-kötés, kiadói kartontokban. 3141168
20951
466
Books: Minibooks
4 db minikönyv: Az Újpesti Dózsa 30 éve; Zászlóbontás (KMP 1918); Az Athenaeum Nyomda Kozma utcai beruházása; Ady és az Amicus Kiadó. Változó állapotban. 3146548
20952
466
Books: Minibooks
Shakespeare, W.: Hamlet, Prinz von Dänemark. Leipzig, 1909, Schmidt & Günther. Kiadói bőr kötés, aranyozott lapélek, jó állapotban. 3145118
20953
466
Books: Minibooks
A Gépszakmai Szövetkezet negyedszázados története. 1948-1973. (Minikönyv). (Bp., 1972, Zrínyi Nyomda). Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült címlappal. 3141159
20954
466
Books: Minibooks
5 db vegyes minikönyv: Virág Benedek és Falka Sámuel; Votum Petőfianum; Vítězslav Nezval: Z domoviny; stb. Változó állapotban. 3141145
20955
466
Books: Minibooks
5 db vegyes minikönyv: Dr. Szilágyi Mihály: Boszorkányperek Tolna megyében; Ady és az Amicus kiadó; Pablo Neruda: Óda a nyomdához; stb. Változó állapotban. 3141138
20956
466
Books: Minibooks
6 db vegyes minikönyv: Egy hatvanéves fiatalember (Emlékkönyv Siklósi Norbert 60. születésnapjára); Mark Twain: Adventures of Huckleberry Finn; Orosz-német szótár; stb. Magyar, angol, orosz, lengyel nyelvűek. Változó állapotban. 3141027
20957
466
Books: Minibooks
Weltraumflug UdSSR - DDR. (Szovjet-NDK közös űrrepülés minikönyv). Dresden, 1979, Verlag Zeit im Bild. Fekete-fehér és színes fotókkal. Német nyelven. Kiadói műbőr-kötés, minimálisan sérült borítóval. Az előzéklapon Kaufmann János repülőmérnök, ezredes részére szóló, német nyelvű dedikációval. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF