Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 370

Révai József: 48 útján. Bp., 1948., Szikra. Kiadói papírkötés, 3 lapon ceruzás aláhúzásokkal.
19704.

Rufpreis:
1 200 HUF

Surányi Lajos: Az uj szocialista munkaterv. [Bp.,1934.], Szerzői,(Kir. M. Egyetemi-ny.), 32 p. Kiadói papírkötés.
19705.

Rufpreis:
1 200 HUF

Andor Mihály: Szegény Micsinay, Egy besúgó élete. Pécs, 2011, Jelenkor. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
19706.

Rufpreis:
800 HUF

Borsi-Kálmán Béla: Ifj. Niamessny Mihály és a temesvári Levente-per (1919-1920). Bp., 2010, Helikon. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, jó állapotban.
19707.

Rufpreis:
800 HUF

19708.

Rufpreis:
1 800 HUF

19709.

Rufpreis:
1 400 HUF

Daxer György: A külföldi iskolalátogatás hatása a hazai protestáns nevelésügy fejlődésére kapcsolatban a hazai prot. gimnáziumok történetével. (1520-1790.) Békéscsaba, 1909, Békésmegyei Függetlenségi Könyvnyomda, 98 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel.
19710.

Rufpreis:
2 000 HUF

19711.

Rufpreis:
2 000 HUF

19712.

Rufpreis:
1 600 HUF

Baráth Tibor: A történeti képkutatás kialakulása, jelen állása és magyar feladatai. Magyar Tanulmányok 4. sz. Bp, ,"Studium", 45 p. Kiadói kissé foltos papírkötés.
19713.

Rufpreis:
1 600 HUF

19714.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bibliographia Hungariae I. Historica. Berlin, 1923. Walter de Gruyter & Co. 318p. Korabeli aranyozott bordázott félbőr kötésben, gerincen kopással
19715.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF