Shelley Klein: The Most Evil Secret Societies in History. New York, 2005, Barnes & Noble. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Daxer György: A külföldi iskolalátogatás hatása a hazai protestáns nevelésügy fejlődésére kapcsolatban a hazai prot. gimnáziumok történetével. (1520-1790.) Békéscsaba, 1909, Békésmegyei Függetlenségi Könyvnyomda, 98 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel.
Toldy Ferenc: A magyar nemzeti irodalom története I. kötet. Pest, 1868. Emich. 187p. Félvászon-kötésben, volt könyvtári példány. Kis sérüléssel, jegyzetekkel, aláhúzásokkal.
Baráth Tibor: A történeti képkutatás kialakulása, jelen állása és magyar feladatai. Magyar Tanulmányok 4. sz. Bp, ,"Studium", 45 p. Kiadói kissé foltos papírkötés.