3 000 HUF
Fitz József: A magyarországi nyomdászat, könyvkiadás és könyvkereskedelem története. II. A reformáció korában. Bp.,1967, Akadémiai Kiadó, 293+(3) p. Lapszámozáson belül számtalan egész oldalas, szövegközti és beragasztott képpel. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, kopott kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban, papÃrborÃtón kis szakadásokkal. Megjelent 1300 példányban.