Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 613

Szögi László (szerk.): Egyetemi könyvtárak Magyarországon. Bp., 2008, Egyetemi Könyvtárigazgatók Kollégiuma. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
21366.

Rufpreis:
1 600 HUF

Al Pacino in conversation with Lawrence Grobel. Foreword by Al Pacino. New York, 2006, SSE. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21367.

Rufpreis:
3 000 HUF

Makkai Sándor: Magyarok csillaga. Bp., Délvidéki Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete. Országgyűlési Könyvtár elajándékozási bélyegzésével és Sponer (Máriássy) Ferenc k. igazgató aláírásával. Kiadói egészvászon kötés, gerinc ragasztott, viseltes állapotban.
21368.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kőszegi Ábel: Töredék. Radnóti Miklós utolsó hónapjainak krónikája. Bp., 1972, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
21369.

Rufpreis:
1 400 HUF

"A semmi napja mielőtt." Tandori Dezső rajzaival. Pilinszky János verseihez. Szerk.: Hafner Zoltán. Bp., 2008, Kortárs Kiadó. Kiadói papírkötés.
21370.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ómagyar Mária-siralom. Keresztury Dezső tanulmányával. Szalay Lajos illusztrációival. Bp.,1982, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21371.

Rufpreis:
1 400 HUF

Rejtő kisregény sorozat 6 kötete: Rejtő Jenő: Az ellopott század; Halálsziget; Vissza a pokolba!; Jó üzlet a halál; Legény a talpán; A drótnélküli gyilkosság. Bp., 1988-1990, Göncöl. Kiadói tűzött papírkötés, vegyes állapotban.
21372.

Rufpreis:
1 200 HUF

Verne Gyula: Egy khinai viszontagságai Khinában. Bp., Franklin. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, gerinc sérült, viseltes állapotban.
21373.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kártya Codex. Szerk.: Szomaházy István. Bp., 1999, Szkarabeusz Kiadó. Reprint kiadás. Kiadói műbőr-kötés. Megjelent 2700 példányban.
21374.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szántó István: Gyurcsány szabadon. - - interjúkötete. Bp., 2013, Ab Ovo. Kiadói papírkötés, dedikációval(?) vagy ajándékozási bejegyzéssel.
21375.

Rufpreis:
800 HUF

Tamás István: Vízparton az ember könnyebben felejt. Udvardi Erzsébet képeivel. Tihany, 2003., Bencés Apátság. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
21376.

Rufpreis:
800 HUF

Zatkalik András: Tollas próbák. DEDIKÁLT! Veszprém, 2013, Bakony-Balaton Média Kft. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21377.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF