Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 613

Demján Sándor: Versek. 624/1000. számozott példány. Bp., 2018, Libri. Kiadói kissé foltos egészvászon kötés, jó állapotban.
21268.

Rufpreis:
1 000 HUF

Padisák Mihály: Csipisz mégis győz. ALÁÍRT! Bp., 1979, Móra. Egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
21269.

Rufpreis:
1 400 HUF

Gérard Depardieu: Titkos leveleim. Ford.: Szentgyörgyi Rita. hn., 2001, Jokerex. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21270.

Rufpreis:
1 600 HUF

Verne, Jules: Dél csillaga. Ford.: Szentgyörgyi Ferenc. Bp., é.n. (cca 1943-1944), Forrás, 169+(5) p. A borító Sebők Imre munkája. Kiadói papírkötés, viseltes, sérült borítóval, néhány kissé sérült lappal, az első két lapon ceruzás firkákkal.
21271.

Rufpreis:
2 000 HUF

Asztalos István: A fekete macska. Dráma három felvonásban. Bp., 1943, Magyar Élet, 67 p. Első kiadás. Felvágatlan példány. Kiadói papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, a könyvtesttől elvált borítóval.
21272.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zsigmond Ferenc: Vörösmarty élete és művei. Bp., 1940, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 77+(3) p. Kiadói papírkötés. + Bessenyei György: Egy vadember tapasztalatai. - - vidám írásai. Szikra Kis Könyvtár 3. Bp., 1946, Szikra, 48 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval
21273.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Réthy László: Magyar styl. Bp., 1885, Akadémiai Könyvkereskedés (Knoll Károly és Ta.), 3 sztl. lev.+ 52 p. Első kiadás. Sérült papírkötésben, szétváló fűzéssel, néhány foltos lappal, a könyvtesttől különvált borítóval. Az címlapon Szilágyi Gyula névbejegyzéssel.
21274.

Rufpreis:
2 800 HUF

Tolvaly Ferenc: El Camino - Az út. Bp., 2005. Kortárs kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban
21275.

Rufpreis:
1 800 HUF

Móricz Zsigmond: Szerelem. - - egyfelvonásosai. I. köt. Dupla pofon. Kvitt. A zördög. Bp., 1913, Nyugat, 79+(1) p. Második kiadás. A borító Falus Elek munkája. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, részben szétváló fűzéssel.
21276.

Rufpreis:
1 400 HUF

Tatay Sándor: Palacsinta apróban. DEDIKÁLT! Bp.,1986, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
21277.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tatay Sándor: Hét szűk évtized. Meglepetéseim könyve. Lődörgépek kora. Regény. DEDIKÁLT! Tatay Sándor művei. Bp.,(1983), Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
21278.

Rufpreis:
1 800 HUF

Sinclair Lewis: Elmer Gantry (a prédikátor). Budapest, é.n., Nova. Kiadói félvászon-kötés, kiadói sérült illusztrált papír védőborítóval.
21279.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF