Nagy László: A nap jegyese. 1954, Szépirodalmi. Első kiadás! Megjelent... https://www.darabanth.com/de/466-Fernauktion/466.0/Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~500042/Nagy-Laszlo-A-nap-jegyese-1954-Szepirodalmi-Elso-kiadas-Megjelent-2000-peldanyban-Kiadoi~II3142064
3142064
21256
466
Rufpreis:
1 600 HUF 4,34 EUR , 5,00 USD
Beschreibung: Nagy László: A nap jegyese. 1954, Szépirodalmi. Első kiadás! Megjelent 2000 példányban. Kiadói papírkötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.
: bt