Ősz Dénes (1915 - 1980): Tarló. Olaj, vászon. Jjl.: Ősz; hátulján etik... https://www.darabanth.com/de/466-Fernauktion/466.0/Auktion-der-Gemalde-des-Gellert-Hotels/Auktion-der-Gemalde-des-Gellert-Hotels~24/Osz-Denes-1915-1980-Tarlo-Olaj-vaszon-Jjl-Osz-hatuljan-etikett-Kepzomuveszeti-Alap~II3136495
3136495
10062
466
34000
Auction of the paintings of the Hotel Gellért
Beschreibung: Ősz Dénes (1915 - 1980): Tarló. Olaj, vászon. Jjl.: Ősz; hátulján etikett: Képzőművészeti Alap Képcsarnokai. 50x58cm, keretben, vászon kis szakadással, keret jó állapotú.
: nagy_andras