Hollóházi Hajnalka mintás 6 darab tárgy: kínáló, váza, bonbonier. Jelz... https://www.darabanth.com/de/465-Fernauktion/465.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500002/Hollohazi-Hajnalka-mintas-6-darab-targy-kinalo-vaza-bonbonier-Jelzett-kis-kopassal~II3131799
3131799
11656
465
Beschreibung: Hollóházi Hajnalka mintás 6 darab tárgy: kínáló, váza, bonbonier. Jelzett, kis kopással.
: nagy_andras