https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Uhren

Zahl der Lose: 75

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Szekrényóra, (kandallóóra) XVIII. sz. Nyitra. Joseph Flory in Neutra órásmester felirattal, felesütős szerkezet, egynapos ingajárat, zománcfestett, arab számos számlap, felső mezőben viharos tengeri hajós jelenettel díszített, mahagóni színűre pácolt fa házban, öntött réz díszekkel, felhúzó kulccsal, javított, működik, pontosan jár és üt. m: 50 cm, sz: 25 cm / Antique chandellier or cupboard clock. 18th century Neutra (Nitra, SK) with enameled dial and upper field painted ship on stormy sea. Signed: Joseph Flory in Neutra. Restored. Strikes half. Works well. With one winding key. 50 cm
1
12565.

Szekrényóra, (kandallóóra) XVIII. sz. Nyitra. Joseph Flory in Neutra órásmester felirattal, felesütős szerkezet, egynapos ingajárat, zománcfestett, arab számos számlap, felső mezőben viharos tengeri hajós jelenettel díszített, mahagóni színűre pácolt fa házban, öntött réz díszekkel, felhúzó kulccsal, javított, működik, pontosan jár és üt. m: 50 cm, sz: 25 cm / Antique chandellier or cupboard clock. 18th century Neutra (Nitra, SK) with enameled dial and upper field painted ship on stormy sea. Signed: Joseph Flory in Neutra. Restored. Strikes half. Works well. With one winding key. 50 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
240 000 HUF
650,41
EUR
,
750,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Napoleon korabeli empire urnaóra. Franciaország XIX. sz. eleje. spindlis szerkezet, kézzel festett porcelánfajansz ház. Oldalsó képmezőkben földgömböt és távcsövet használó gyermekek, olvasó gyermekek. A házon belül kisebb sérülésekkel.Zománc számlap, rajta hajszálrepedésekkel, Felhúzó kulccsal Szervizelt működő, esztétikailag szép állapotban. m: 30 cm, sz:15 cm / Napoleon Era Empire Mantel Clock - Early 19th Century France The clock is driven by a spindle mechanism, Hand-Painted Porcelain-Faience Housing displaying remarkable artistry. The side panels feature depictions of children using a globe and a telescope, along with children engrossed in reading. While the clock has sustained some minor damage to the housing, it remains aesthetically pleasing. The enamel dial exhibits fine hairline cracks. This mantel clock is in serviced, working order, and it comes with a winding key, making it a functional and reliable timepiece. Approximately 30 cm in height and measures 15 cm in width.
1
12566.

Napoleon korabeli empire urnaóra. Franciaország XIX. sz. eleje. spindlis szerkezet, kézzel festett porcelánfajansz ház. Oldalsó képmezőkben földgömböt és távcsövet használó gyermekek, olvasó gyermekek. A házon belül kisebb sérülésekkel.Zománc számlap, rajta hajszálrepedésekkel, Felhúzó kulccsal Szervizelt működő, esztétikailag szép állapotban. m: 30 cm, sz:15 cm / Napoleon Era Empire Mantel Clock - Early 19th Century France The clock is driven by a spindle mechanism, Hand-Painted Porcelain-Faience Housing displaying remarkable artistry. The side panels feature depictions of children using a globe and a telescope, along with children engrossed in reading. While the clock has sustained some minor damage to the housing, it remains aesthetically pleasing. The enamel dial exhibits fine hairline cracks. This mantel clock is in serviced, working order, and it comes with a winding key, making it a functional and reliable timepiece. Approximately 30 cm in height and measures 15 cm in width.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
EUR
,
625,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Empire kandallóóra. Franciaország XIX. sz. eleje. Tűziaranyozott bronz, legyezőt tartó női alakkal, külön mandolinnal. Ingajáratos, felesütős szerkezet, szervizelt működő, esztétikailag is hibátlan állapotban. A csengő igazításra szorul m: 38 cm sz: 26,5 cm / Empire chandellier-clock. France begining of XIXth century. Fire gilded bronze. With pendulum mechanics, striking half. Nice, condition. Works well
1
12567.

Empire kandallóóra. Franciaország XIX. sz. eleje. Tűziaranyozott bronz, legyezőt tartó női alakkal, külön mandolinnal. Ingajáratos, felesütős szerkezet, szervizelt működő, esztétikailag is hibátlan állapotban. A csengő igazításra szorul m: 38 cm sz: 26,5 cm / Empire chandellier-clock. France begining of XIXth century. Fire gilded bronze. With pendulum mechanics, striking half. Nice, condition. Works well

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
EUR
,
500,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Zenith Watch & Co. svájci utazó vekkeróra, hiánnyal, sérüléssel, működik, m: 7,5 cm
1
12569.

Zenith Watch & Co. svájci utazó vekkeróra, hiánnyal, sérüléssel, működik, m: 7,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 100 db óraszíj rugó, tartóban
1
12570.

cca 100 db óraszíj rugó, tartóban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
EUR
,
13,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
3 db férfi karóra (Roamer, Cornavin, UMF Ruhla) + antik zsebóra, fedelén virágmotívumokkal díszítve. Változó (sérült, hiányos) állapotban, nem működnek.
1
12571.

3 db férfi karóra (Roamer, Cornavin, UMF Ruhla) + antik zsebóra, fedelén virágmotívumokkal díszítve. Változó (sérült, hiányos) állapotban, nem működnek.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
7
 
Maestria Chronométre zsebóra, sérült számlappal, hullott mutatókkal, számlap d: 43 mm
1
12572.

Maestria Chronométre zsebóra, sérült számlappal, hullott mutatókkal, számlap d: 43 mm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Anker automata karóra. új bőr szíjjal, működő, jó állapotban, hibátlan számlappal 34 mm
1
12573.

Anker automata karóra. új bőr szíjjal, működő, jó állapotban, hibátlan számlappal 34 mm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Braunswetter János Szeged zsebóra, magyar címeres tokkal. Jelzett tok, jelzett szerkezet, jelzett számlap, sérült számlap, hiányzó mutató, szerkezet elindul de javításra szorul, kopott tokd: 50 mm
1
12574.

Braunswetter János Szeged zsebóra, magyar címeres tokkal. Jelzett tok, jelzett szerkezet, jelzett számlap, sérült számlap, hiányzó mutató, szerkezet elindul de javításra szorul, kopott tokd: 50 mm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Morgan kvarc női karóra, kvarc szerkezettel, kevés karccal 20x35 mm fém szíjjal
1
12575.

Morgan kvarc női karóra, kvarc szerkezettel, kevés karccal 20x35 mm fém szíjjal

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
PIerre Cardin Chromacron unisex karóra, kvarc szerkezettel, kevés karccal 34 mm bőr szíjjal működő jó állapotban
1
12576.

PIerre Cardin Chromacron unisex karóra, kvarc szerkezettel, kevés karccal 34 mm bőr szíjjal működő jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Atlas Editions modern pilótaóra másolat, zsebóra, másodperc segédkörrel, működik, számlap d: 40 mm
1
12577.

Atlas Editions modern pilótaóra másolat, zsebóra, másodperc segédkörrel, működik, számlap d: 40 mm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse