Spielzeuge Zahl der Lose: 71
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3139234
13282
465
60000
Toys, board-games
cca 1950 Lendkerekes bakelit karosszériájú Pobeda játékautó, BHG Hungary gyártmány, kopással, működik, h: 15,5 cm 3139314
13283
465
Toys, board-games
Xbox 360 szett, 5 darab játékkal, jó állapotban 3136247
13284
465
Toys, board-games
2 db Wendt & Kühn zenélő figura. angyalok Kézzel festett fa, jelzett. 6 cm / Wendt & Kühn musican. Painted wood. Marked, in good condition
3137739
13285
465
Toys, board-games
EHRI GT Grand Prix N 23 Matador német lemezautó, kopással, h: 15 cm
3136242
13286
465
Toys, board-games
Wendt & Kühn zenélő figura. trombitás angyal Kézzel festett fa, jelzett. 6 cm / Wendt & Kühn musican. Painted wood. Marked, in good condition
3136236
13287
465
Toys, board-games
Wendt & Kühn zenélő figura. dobos angyal Kézzel festett fa, jelzett. 6 cm / Wendt & Kühn musican. Painted wood. Marked, in good condition
3136233
13288
465
Toys, board-games
Wendt & Kühn zenélő figura. énekes angyal Kézzel festett fa, jelzett. 6 cm / Wendt & Kühn musican. Painted wood. Marked, in good condition
3135666
13289
465
Toys, board-games
Régi, bohóc játék figura gumi.
3135717
13290
465
Toys, board-games
Francia kártya csomag készlet Casinos Hungary feliratos fa dobozban, kártyák bontatlanok 3135676
13291
465
Toys, board-games
Rodolfo 70 bűvész trükk játék táska majdnem teljesen hiánytalan 3135820
13292
465
Toys, board-games
6 darab baba, közte fürdethetőek, m: 32 cm alatt 3135816
13293
465
Toys, board-games
9 darab kisméretű baba kosárban, ágyban, m: 15 cm alatt Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF