1925 Ma Este. Képes heti revü. III. évf. 34-40. sz. Korabeli egészvászon kötésben, a többek közt Schönberger Armand és Csabai Ékes Lajos által rajzolt papírborítókat bekötötték, sérült gerinccel, kopott borítóval első néhány lap foltos, néhány kevés lapon apró sérülésekkel, kisebb szakadásokkal.